8+1 kişilik Araç kiralama Malatya havaalanı on binlerce yolcunun seyahat ettiği ülkeler arası bir havalimanıdır. Malatya Erhaç Havaalanı gelen yolcuların gidecekleri yerlere ulaşımlarını temin etmek amacı ile Malatya Erhaç Havaalanın’dan merkezi adreslere veya kendi gidecekleri noktalara shuttle servisi veya Vip transfer hizmetleri sunmaktadır.

9 kişilik Araç kiralama Malatya

Malatya Oto kiralama A.Ş. %100 Mutlu müşteri odaklı çalışmaktadır. Memnun ayrılan her misafirimiz bizim için en büyük mutluluk ve kazançtır. Uzun senelerdir araç kiralama sektöründe olduğumuzdan edindiğimiz birikim ve bilgi ile siz kıymetli müşterilerimizin tercihi ile en kaliteli hizmeti size verebilmek için çalışmaktayız. 9 kişilik Araç kiralama Malatya Oto olarak filo kiralamalarda siz kıymetli müşterilerimize inanılmaz fırsatlar sunuyoruz. 8+1 kişilik otomobil ruhsatlı Mercedes vito, Volkswagen caravelle, vb. Son model araçlar ile sizlere hizmet sunmaktayız. Rezervasyon

Büyük aile ile veya 2 aile ile seyahat planı icra eden ve çok fazla bağajı olan müşterilerimize, 9 kişilik Araç kiralama Malatya Mercedes vito kiralama, Tourneo Custom, Volkswagen caravelle vb.. 8+1 kişi kapasiteli tam konforlu rahat yerleşimi destekleyen 360 derece ayarlı koltuklara haizdir. İster yatırarak ister katlayarak isterse döndürerek veya istifleyerek bagaj alanını artırabilir, daha fazla alana ihtiyacınız olduğu zaman kolayca arka koltukları sökülerek daha fazla yer açabilirsiniz.

7 kişilik Araba kiralama Malatya

Yılları vermiş olduğu bilgi ve birikim ve sizlerin tercihi ile daima daha ileriye doğru yol alan Malatya Oto şirketi gün geçtikçe araç parkını genişleterek siz kıymetli müşterilerimize layık olmaya çalışmaktayız. 9 kişilik Araç kiralama Malatya Oto olarak aylık, yıllık araç kiralamalarında siz kıymetli müşterilerimize inanılmaz uygun cazip fiyatlar sunmaktayız. 8+1 kişilik Malatya araç kiralama konforlu ve ekonomik araçlarımızı uzun dönem kiralamak için alanında uzman Personellerimiz ile iletişim kurunuz.

Her geçen gün kendisini geliştirmekte olan bir anlayışı ile Vip Araç Kiralama hizmetlerimize devam ediyoruz. Gelişen teknoloji, refah seviyesi, kişilerin ve halkın beklentileri biçiminde pek çok farklı ihtiyacı göz önünde bulundurarak çeşitli opsiyonlar sunmaktayız. 7 kişilik Araba kiralama Malatya, Elbistan, Adıyaman ve Elazığ’da vip rent a car gereksinimlerinize en ideal araçlar ile temin etmekteyiz.
Özel son model araçların bulunmuş olduğu araç parkımızda, günün manasına uygun olarak istediğiniz Premium araçlarımız arasından seçim yapabilir ve özel şoför ihtiyacınızı belirtebilirsiniz. Özel şoförlerimiz konusunda uzman personellerimiz arasından seçilmektedir. Bir takım yeterlilik sınavına doğal olarak olan çalışanlarımız sınavda başarılı olmasının ardından uygulama sınavına girmeye hak kazanmaktadır. Tüm aşamaları başarı ile tamamlayan personellerimiz özel şoför statüsünde yer almaya hak kazanırlar. Ayrıca tüm özel şoförlerimiz diksiyon, kişisel bakım, fizyolojik görünüm gibi çeşitli şartları yerine getirme zorunluluğuna tabidir.