Malatya Rent A Car, Arslantepe Höyüğü, Battalgazi’deki tarihi yapılar ve lezzetli yemekler, Malatyalıların şehirlerinde yolunuzun kesişmesini önerdikleri şeylerden bazıları. Mahalli halkın tavsiyeleriyle hazırladığımız liste oldukça Varlıklı. Peki, Tüm bunları bir güne nasıl sığdıracaksınız? Bir vasıta kiralamak işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Malatya’da vasıta kiralama adımını attıktan sonra Malatya’da ne yenir. Veyahut Malatya’nın tarihi yerleri nerelerdir? gibi soruların yanıtlarıyla günü planlamaya başlayabilirsiniz. Şehir merkezine 11 km uzaklıktaki Battalgazi’de bulunan yüce Cami, Malatya’da Selçuklulara değin yegane bina olarak biliniyor. Gezinize başlamak için en doğru nokta olan Ulu cami, I. Alâeddin Keykubat döneminde inşa edilmiş.

Malatya Araç Kiralama

Mimari ayrıntıları, bilhassa de nadide çizgi sanatı örnekleriyle dikkat çeken Bina, şehrin geçmişinden günümüze ulaşan kıymetli bir miras. Yüce Cami’nin hemen peşinden Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı’nı gezebilirsiniz. IV. Murat döneminde, Bosnalı Silahtar Mustafa Paşa’nın yaptırdığı kervansaray 170 odalı görkemli bir Bina. Yontma taştan kemerleri ve kâgir merdivenleri olan kervansarayın dev bir avlusu Mevcut. Malatyalılar yapıyı mutlaka avludan izlemenizi tavsiye ediyor. Battalgazi’deki gezinizi Malatya Kalesi’nde noktalayabilirsiniz. Yapımına MS 79 yılında başlanan ancak pek çok zaman bitirilemeyen kale, Bizans İmparatoru Justianus döneminde tamamlanabilmiş. Vakit içinde harabeye dönense de Danişmentler döneminde yenilenmiş.

Günümüze yalnızca kalıntıları kalan kale, Belde merkezine 11 km uzaklıkta. Anadolu kültürüyle metropol hayatını bir araya getiren  Malatya’ keşfetmek için yapmanız şart olan ilk şey bir araba kiralamak. Yerli halkın Malatya’da ne yenir? Malatya’nın tarihi yerleri Veyahut Malatya’da gezilecek yerler nerelerdir gibi sorularımıza verdiği cevaplar ışığında rahatça planlama Malatya’da araba kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra keyifli bir yolculuğa hazırsınız demektir. Malatya’nın buram buram kokan tarih sokaklarında gezmenin, tarihi kervansarayı gezmenin, Turgut Özal müzesini gezmenin keyfini çıkarın.

Malatya  Oto

Malatya Rent a Car firmaları tüm kullanıcılar için özel hizmetleri sunmaktadır. Tek bir alanda değil her alana özel hizmetler de sunulmaktadır. Tekli isteyenler için tekli filo isteyenler için de filo araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Malatya araba kiralama Birçok firma içerisinde işlemler ortak olarak yer alır. Müşteriler için her şeyin ön planda tutulması birçok farklı avantajlardan yararlanılmasını sağlar. Malatya içerisinde yer alan firmalar ile sadece iletişim içerisine girmek ve istenilen araçların ayırtılması da yeterli olacaktır. Araçların oldukça uygun fiyatlar ile yer almasını sağlayarak müşterilerin daha rahat işlemleri yerine getirmesi sağlanır.

Son model olan araçlardan daha uygun fiyatlı araçlara kadar modellerin yer alıyor olması her bütçeye uygun hizmet verilmesini sağlar. Malatya oto kiralama profesyonel yapıda hizmet vermek için bulunan konforlu araçların yüksek modelleri ve geniş araç filoları dikkatleri çekmektedir. İnsanların araç konusunda ihtiyaçlarının her geçen gün artıyor olması bu Malatya Rent a Car firmaları için daha büyük avantajları doğurmaktadır. Böylesine özel hizmetleri sunmak için firma sayılarının her geçen gün artıyor oluşu müşterilerin işlemlerini daha rahat gerçekleştirmelerine katkı sağlar. Firmaların kullanıcıların isteklerine anlık olarak yetişebilmeleri için yedi yirmi dört kesintisiz hizmetler sunulur. Bu hizmetler sunulurken herkesin memnun kalması için profesyonel ve deneyimli kişiler ile yer alınır. İstenilen her araç modeline sahip olmak için firmaların da geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.