Malatya Uzun Dönem Araç Kiralama bölgenin’ en büyük araç filosuna sahip olan Malatya Oto Kiralama’dan  Elbistan, Elazığ, Adıyaman ve çevre illerde. Tüzel veya özel şirketlere, Kamu kurum ve kuruluşları’na operasyonel uzun dönem aylık, yıllık şoförlü veya şoförsüz araç ve iş makinesi kiralama hizmetleri. Malatya Oto ‘dan kiralanmış araçların tüm periyodik bakım ve onarımları, Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde servis önceliği alarak gerçekleştirilir. 7/24 ulaşılabilen Malatya Yıllık Araç Kiralama  Malatya Oto’nun desteğiyle, müessese yetkilileri her çeşit soruları için gerekli süreçler mevzusunda yönlendirilir. Kurumların muhasebelerine, önceden belirlenmiş tutar karşılığı tek bir fatura düzenli şekilde gönderilir. Aracın yasal ve vergisel yükümlülükleri sözleşme süresince Malatya Filo Kiralama tarafınca takip edilerek ödenir.

Malatya Aylık Araç Kiralama

Malatya Uzun Dönem Araç Kiralama

Malatya Oto Kiralama, sunduğu Malatya Aylık Araç Kiralama hizmeti ile bireylere, kurumlara veya şirketlere 122436 veya 48 aylık operasyon el uzun dönemli araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için +90 850 650 08 44/ 3 veya + 90 544 688 14 96 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya info@malatyaotokiralama.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Malatya Yıllık Araç Kiralama

Malatya Uzun Dönem Araç Kiralama’nın Avantajları

 

Malatya Aylık Araç Kiralama

İSTER TEK BİR ARAÇ İSTERSENİZ GENİŞ BİR FİLO…

Şirketiniz ya da kendiniz için araç satın almak yerine uzun dönem kiralayın. Başarıya hızlı ve ekonomik yoldan ulaşın.

Malatya Yıllık Araç Kiralama

HASAR VE ARIZA DURUMLARINDA PROFESYONEL EKİP DESTEĞİ ALIN.

Onarım ve bakımlar kullanıcıların iş devamlılıklarını etkilemeyecek şekilde bir kerede hızlı şekilde gerçekleştirilir. 

Malatya Filo Kiralama

EK HİZMETLERLE OPERASYONEL KİRALAMANIN KEYFİNİ SÜRÜN.

Kiralama paketin’izdeki ek hizmetler ile sürpriz harcamalar olmadan operasyonel verimliliğinizi en üst seviyeye taşıyın.

Malatya Yıllık Araba Kiralama

ARAÇ MALİYETLERİYLE UĞRAŞMAYIN, FİLO KİRALA KEYFİNİ SÜR!..

Vergi, sigorta, lastik, periyodik bakım, hasar vb.. operasyonel maliyetleri düşünmeden sadece aracınızın keyfini sürebilirsiniz.

Elazığ Filo Kiralama

ŞİRKETLERİNİZ İÇİN VERGİ İNDİRİMİNDEN FAYDALANIN.

Operasyonel araç kiralama için harcanan tüm giderleri şirketinize kaydedebilir, bu şekilde vergi indirimi sağlayabilirsiniz.

Elbistan Aylık Araç Kiralama

ARAÇ DEĞİŞİKLİKLERİNDE İKİNCİ EL DEĞER KAYBI KORKUSU YAŞAMAYIN.

Eski araçlarınızı değerinde satmakla, yeni araç almakla, trafik tescil işleri ile uğraşmayın. Malatya Aylık Araç Kiralama

 

Filo kiralayın, araç maliyetleriyle uğraşmayın.

FİLO İŞLEMLERİNİ SON SÜRAT ÇÖZÜN.

İşlemlerinizi profesyonel filo uzmanlarımız ile tamamlayın, Malatya Oto Kiralama’nın sunduğu hızlı çözümlerle zaman kazanın.

Sürpriz ödemeleri unutun!

SÜRPRİZ ANİ ÖDEMELERDEN KURTULUN! 

Şirketinizin filosundaki araçları önceden belirlediğiniz değişkenlik göstermeyen sabit tutarlı taksitler ile ödeyin. Malatya Yıllık Araç Kiralama

Nakit kaynaklarınız etkin kalmaya devam eder.

NAKİT KAYNAKLARINIZI ETKİN KALMAYA DEVAM EDER.

Sermayenize yansımayan aylık sabit ödemeler sayesinde nakit kaynaklarınızı farklı alanlarda değerlendirin. Malatya Filo Kiralama

Malatya Uzun Dönem Araç Kiralama