havalimani rentacar

Malatya Oto Kiralama Türkiye

Turizm sektörüne 2013 yılında adım atan Malatya oto kiralama pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile bireysel ve kurumsal müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır. Sektördeki ilk profesyonel drop-off hizmetini 2015 yılında hayata geçirmiş ve bugün bölgede ortalama ayda 285 drop-off rezervasyon almakta olan alanındaki en başarılı örnektir.

Malatya Oto

Malatya rent a car 2013 yılından bu yana İnternet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek araç kiralama firmasıdır. Şirketimizin İnternet sayfası www.malatyaotokiralama.com.tr üzerinden araç kiralamakta olan. Ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta ve  aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır. Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan firmamız, günlük araç kiralama, aylık ve yıllık oto kiralama, hizmetleri sunmaktadır.

Malatya Oto filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarla hizmet vermektedir. Malatya kurumsal araç kiralama‘nın filosunun %35’dan fazlası Premium araç markalarından oluşmaktadır.

TEMEL DEĞERLER

Geniş kapsamlı eğitiminden geçiyoruz, böylece yaşam tarzınıza uygun aracı seçerken en iyi kararı vermeniz için gereken bilgileri sağlayabiliyoruz.
  • Stressiz araç kiralama departmanı.
  • Popüler araçların sağlam seçimi.
  • En iyi fiyat garantisi.
  • 7/24 iletişim ve yol yardım
  • Çok çeşitli araç garajı.
havalimani oto kiralama
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!